ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики назвали попередні причини отруєння людей у хмельницькому аквапарку

Суспільство 12036
Після відпочинку в аквапарку 21 особа звернулася до медиків. Фото: з архіву
Після відпочинку в аквапарку 21 особа звернулася до медиків. Фото: з архіву

Після відвідування закладу 21 особа звернулася до лікарні.

В суботу, 21 вересня, до лікарень Хмельницького почали надходити хворі із скаргами на нудоту, біль в животі та запаморочення. Всі вони відпочивали в аквапарку «7 Океан». Деяким ставало погано просто у закладі. Про подію повідомили рятувальників, медиків та поліцію. На місце відразу відправили близько десяти карет швидкої допомоги. Людей евакуювали. Тих, хто скаржився на погане самопочуття, відразу везли до медзакладів. 

«Офіційно до лікарень звернулася 21 особа – 19 дітей та 2 дорослих. 11 дітей було госпіталізовано до Хмельницької міської дитячої лікарні. До Хмельницької міської лікарні  звернулося 2 дорослих. В обласну лікарню відвезли 8 дітей, які приїхали до аквапарку з Вінниці. В усіхі постраждалих спостерігалося почервоніння очей та кашель. Медики оглянули пацієнтів та надали їм першу медичну допомогу. Троє дітей були госпіталізовані, але ввечері їх батьки уже забрали додому. Медиками було поставлено два попередні діагнози: дітям - отруєння хлорвмісною речовиною, а у дорослим - отруєння дезінфекційними засобами», - розповів виконувач обов’язків директора ДУ «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України» Олег Балашов.

Того ж дня, як ми повідомляли раніше, рятувальники виміряли рівень шкідливих речових у повітрі. Їх результати відповідали усім нормативам. Паралельно, працівниками лабораторії були взяті проби води. Ці результати сьогодні повідомили сайту «Є».

«Ми проводили дослідження води у двох басейнах – дорослому та дитячому. Час відбору – 19:30 та 19:45, 21 вересня. В дитячому басейні концентрація вільного залишкового хлору склала 1,42 міліграма на квадратний дециметр. У чаші дорослого басейну вміст хлору у воді був 6,65 міліграма. При цьому нормативний показник не має перевищувати 0,5 міліграма. Усі результати лабораторні дослідження передані до поліції та Дерппродспоживслужби», - розповів Олег Балашов.

Відомо, що працівники Південно-Західного відділення поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України, в рамках розслідування якого з’ясовують причини інгаляційного отруєння відвідувачів аквапарку в Хмельницькому. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Сайт «Є» також звернувся до аквапарку «7 Океан» за коментарем з приводу інциденту. Однак нам повідомили, що наразі заклад не працює і жодних коментарів з цього приводу не дають.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую