ye-logo.v1.2

Для Хмельницького розроблять план дій у напрямку поліпшення екологічної ситуації

Суспільство 1590

Експерти вивчатимуть наявні екопроблеми міста.

Учора, 24 вересня, місто Хмельницький підписало меморандум із Європейським банком реконструкції та розвитку. Згідно із ним, обласний центр долучився до програми «Зелені міста», яку провадить ЄБРР.

«До цього проєкту доєдналось 32 міста у світі. В Україні лише чотири — Хмельницький, Київ, Маріуполь і Львів. Згідно із меморандумом, ЄБРР сприятиме нашому місту у розробці плану дій «Зелене місто» для Хмельницького. Саме ця програма буде дороговказом у боротьбі із кліматичними, екологічними проблемами», - каже керівник офісу проєкту "Розумне довкілля. Хмельницький" Микола Ваврищук.

За його словами, банк бере на себе зобов'язання знайти грантове фінансування для залучення експертів, спеціалістів-консультантів. Їх приїзд очікуємо уже в грудні цього року. Ці закордонні фахівці аналізуватимуть Хмельницький за 35-а критеріями. Зокрема, вони вивчатимуть стан навколишнього середовища міста (вода, повітря, річки, зелені насадження), спілкуватимуться із місцевими експертами, органами самоврядування, екоактивістами.

«Триватиме цей процес орієнтовно пів року. Результатом дослідження експертів буде документ, який матиме назву план дій «Зелене місто» для Хмельницького. План дасть відповідь на питання щодо пріоритетності у вирішення екопроблем міста та сприятиме розвитку сфери міської екологічної інфраструктури та сталому зеленому розвитку», - додав Микола Ваврищук.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую