ye-logo.v1.2

У Хмельницькому СІЗО вилучили заборонені предмети

Суспільство 2410
Заборонені предмети були заховані всередині жиру та варення
Заборонені предмети були заховані всередині жиру та варення. Фото: facebook.com/ДУ-Хмельницький-слідчий-ізолятор

Одному з ув’язнених намагалися передати сухі дріжджі та гральні карти.

Вчора, 4 жовтня, співробітники державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» вчергове запобігли потраплянню в руки ув’язнених заборонених предметів. Їх виявили близько 15:40 під час огляду однієї з посилок.

За інформацією пресслужби ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», одному з ув’язнених надійшла посилка від жителя міста Хмільник Вінницької області. У ній працівники СІЗО виявили 400 грамів сухих дріжджів та три колоди гральних карт. Заборонені предмети були заховані всередині жиру та варення.

«За цим фактом співробітники установи оформлять та направлять до суду матеріали за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань). Відповідальність за такі дії передбачає попередження або накладення штрафу від 15 до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів», — зазначають у пресслужбі СІЗО.

Читайте також: Відлупцював качалкою: у Хмельницькому виникла бійка між знайомими

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую