ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Освітянам Хмельницького призначили грошові премії (СПИСОК)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3562 1
Розмір винагороди складає 50 відсотків від мінімальної заробітної плати
Розмір винагороди складає 50 відсотків від мінімальної заробітної плати. Фото: ілюстративне з uk.etcetera.media

Виплати від мерії отримуватимуть 35 педагогів.

Сьогодні, 9 жовтня, під час сесії Хмельницької міської ради депутати прийняти рішення про призначення грошових премій кращим освітянам Хмельницького.

«Цьогоріч їх є 35. Розмір винагороди, які отримають педагоги складає 2 тисячі 61 гривня 50 копійок. Виплати проводитимуться протягом навчального року з вересня 2019 року до травня 2020 року включно. Перша виплата буде включати вересневу та жовтневу премію», - розповіла виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

До списку освітян, які отримують грошові премії від мерії, увійшли:

1. Бігус Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького – переможець другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» (І місце, 2019 р.); дипломант фінального етапу третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» (2019 р.).

2. Білоус Вікторія Вікторівна, вчитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце, 2019 р.).

3. Бітюк Марина Юріївна, вчитель біології та екології навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце, 2019 р.).

4. Бондар Оксана Вікторівна, вчитель англійської мови Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІ місце, 2019 р.).

5. Бородій Наталія Іванівна, вчитель хімії гімназії № 2 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце, 2019 р.).

6. Бубнова Неля Дмитрівна, вчитель географії та економіки Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку команди-переможця фінального етапу ХІV Всеукраїнського турніру юних економістів (ІІІ місце, 2018 р.).

7. Валькова Ольга Володимирівна, керівник гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможця XV і XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» у номінації «Літературний твір» (два ІІ-х місця, 2017 р., 2018 р.).

8. Вільбіцька Валентина Петрівна, вчитель географії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 – лауреат другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» (ІІІ місце, 2019р.).

9. Віркун Валерій Олексійович, вчитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце, 2019 р.); за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Робочий зошит з біології : 6-й кл. / Л. А. Мирна, В. О. Віркун, М. Ю. Бітюк. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2018. – 124 с.; Робочий зошит з біології : 7-й кл. / Л. А. Мирна, В. О. Віркун, М. Ю. Бітюк. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2018. – 116 с.; Біології і екологія : лабораторні роботи, практичні роботи, проекти : 10-й кл. Рівень стандарту / Л. А. Мирна, М. Ю. Бітюк, В. О. Віркун. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2018. – 24 с.

10. Грома Володимир Дмитрович, вчитель географії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Географія. 9 клас: Зошит для поточного та тематичного оцінювання + практичні роботи / В. Д. Грома, Т. Г. Назаренко. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2019. – 56 с.; Географія. Рівень стандарту. 10 клас: Зошит для поточного та тематичного оцінювання + практичні роботи / В. Д. Грома. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2019. – 56 с.; Географія. 10 кл. : Робочий зошит для досліджень / В. Д. Грома. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2019. – 48 с.; Географія. 9 кл. : Робочий зошит для досліджень /В. Д. Грома, Т. Г. Назаренко. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2018. – 24 с.; Географія. 8 кл. : Робочий зошит для досліджень / В. Д. Грома. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2018. – 32 с.

11. Дзюбій Катерина Вікторівна, вчитель історії Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІ місце, 2019 р.).

12. Дяченко Аліна Михайлівна, вчитель історії навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – за І місце у фіналі ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» в номінації «Мультимедійні технології навчання» (2018 р.).

13. Жиляєва Юлія Сергіївна, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця Всеукраїнських зональних змагань та чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (два І-х, чотири ІІ-х, три ІІІ-х місця, 2018 р.).

14. Заруденський Сергій Олексійович, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця Всеукраїнських зональних змагань та чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (три І-х, чотири ІІ-х, ІІІ місця, 2018 р.).

15. Кондрут Вікторія Вікторівна, заслужений тренер України з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців чемпіонату України з велоспорту (І, шість ІІ-х, десять ІІІ-х місця, 2018-2019 рр.).

16. Кондрут Віталій Ігорович, заслужений тренер України з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців Міжнародних змагань та чемпіонату України з велоспорту (І, п’ять ІІ-х місць, сім ІІІ-х місця, 2018 р.).

17. Костенко Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава» (ІІ місце, 2017 р.); ІV і V Всеукраїнської виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» (ІІ місце, 2018 р., 2019 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва» (ІІ, ІІІ місця, 2018 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (два ІІІ-х місця, 2017 р., 2018 р.).

18. Красюкова Маргарита Сергіївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців ІІІ і ІV Всеукраїнської виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» (два ІІ-х, ІІІ місця, 2017 р., 2018 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва» (ІІІ місце, 2018 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (ІІІ місце, 2018 р.).

19. Мамчур Віктор Вячеславович, тренер-викладач з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця чемпіонату України з велоспорту (сім І-х, ІІ місця, 2018-2019 рр.).

20. Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце у 2018 р., два ІІІ-х місця у 2019 р.).

21. Назарук Ірина Миколаївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава» (ІІІ місце, 2017 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (ІІІ місце, 2017 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва» (І, ІІ місця, 2018 р.).

22. Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ місце, 2019 р.).

23. Ободовська Лариса В’ячеславівна, методист Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – переможець Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018» (ІІ місце, 2018 р.).

24. Осатюк Наталія Антонівна, вчитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2019 р.).

25. Попик Наталія Вікторівна, вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце, 2019 р.).

26. Поцелуй Олена Володимирівна, вчитель німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІІ місце, 2019 р.).

27. Рудь Наталія Миколаївна, керівник гуртка Народного художнього колективу хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» (два І-х, ІІ, ІІІ місця, 2018 р.); ХVІ Всеукраїнського фестивалю української естрадної пісні «На крилах дитинства – 2018» (І місце, 2018 р.); ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (Гран-прі, 2017 р.); ХV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» (І місце, 2017 р.).

28. Савіцький Олег Миколайович, вчитель інформатики гімназії № 2 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (І місце, 2019 р.).

29. Сонник Інна Миколаївна, вчитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце, 2019 р.).

30. Скорик Світлана Борисівна, вчитель обслуговуючої праці Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) (ІІІ місце, 2019 р.).

31. Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце, 2019 р.); учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце, 2019 р.); двох учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (І та ІІІ місця, 2019 р.).

32. Фелонюк Віктор Володимирович, вчитель інформатики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (два ІІІ-х місця, 2019 р.).

33. Філіпчук Любов Іванівна, керівник гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надій – «Дивосвіт» у номінації «Читці» (три І-х місця, 2017 р.); Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Дивосвіт Мельпомени» у номінації «Читці» (ІІ, ІІІ місця, 2017 р.).

34. Цурський Дмитро Миколайович, тренер-викладач з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців чемпіонату України, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з велоспорту (три І-х, п’ять ІІ-х, три ІІІ-х місця, 2018-2019 рр.).

35. Юхимович Оксана Антонівна, вчитель економіки та математики навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2019 р.).

36. Яценюк Роман Вячеславович, керівник гуртка «Спортивний туризм» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – за підготовку команди-переможця 47-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму (два І-х місця, 2018 р.); вихованців-переможців 47-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму (ІІ та ІІІ місця, 2018 р.).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Алла Авсиевич 09.10.2019 22:53

А де ж обіцяна міським головою стипендія цим учням, переможцям Всеукраїнських олімпіад, завдяки яким і є цей список педагогів? І дітям обіцяли стипендію всього-то в 600 гривень...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую