ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

«Море я не розлюбив»: шепетівчанин Сергій Цибізов розповів про життя після полону

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1247
Сергій Цибізов планує повернутись на службу
Сергій Цибізов планує повернутись на службу. Фото: скрін з відео

Хлопець у відпустці вдома.

Моряк з Шепетівки Сергій Цибізов, котрий провів у російському полоні 280 діб, перебуває в 50-денній відпустці. Про це він розповів в інтерв’ю UA: Поділля.

Сергій Цибізов один із 24-ьох моряків, котрих взяли в полон минулоріч у листопаді в Керченській протоці. З того часу хлопець перебував у московському СІЗО «Лефортово». Повернувся додому моряк 7 вересня

«У 2018 році я був призваний до армії, у військкоматі запитали, де хочу служити. Я захотів на морфлот», – розповідає хлопець.

Додає, що зараз він перебуває вдома. Сергій каже, у рідній Шепетівці і стіни допомагають оговтатись від пережитого, однак дні летять швидко.

«До всіх хочеться встигнути. Зараз також займаюсь документами, потрібно відновитись в частині. Планую повернутися в Одесу на військову службу», - зазначив моряк.

Зізнається, що в рідному місті його дехто впізнає. Люди бачили його фото на плакатах, однак мало хто наважується підійти і запитати щось.

«Я не вважаю себе героєм, я просто робив свою роботу. Море я не розлюбив. Якби міг, то просто зараз би вийшов в море. Але катерів наших немає. Хочеться щоб повернули наш», - каже Сергій.

Моряк згадує, що у полоні мріяв про домівку. Прокидався, і думав, що вдома. Не хотілось вірити йому в те що знаходиться в неволі. Зідзвонитися з рідними не міг, а листи раз в три місяці передавали, надходили вони з усього світу.

«Я дуже вдячний усім волонтерам, це була велика підтримка», – говорить Сергій.

Читайте також: «Не плачте, все добре, я вдома»: Сергій Цибізов після звільнення з полону

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую