ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

Нова громада, газ та робота - підсумки дня

Володимир ХОЛОД Суспільство 1017
16 жовтня Хмельниччина стала третім регіоном в Україні, де фонд
16 жовтня Хмельниччина стала третім регіоном в Україні, де фонд "Реал Мадрид" відкрив свою соціально-спортивну школу. Фото: автора

Якими були новини 16 жовтня.

Музей у Меджибожі, зіркові іспанці в Хмельницькому, ще одна громада на Хмельниччині. Цими новинами і не тільки сьогодні, 16 жовтня, був наповнений інформаційний простір Хмельницької області. Отож, про деякі з них у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

НАК «Нафтогаз України» оприлюднив ціни на природний газ для потреб населення та інших споживачів. І в жовтні ціна, якщо порівнювати з вереснем, знизилась на 4,9%. Скільки ж платитимуть за газ у нашій області – читайте у новині на сайті «Є».

А в обласному центрі зайнятості станом на 1 жовтня зареєстровано понад 9 тисяч безробітних. Середня зарплата, яку пропонують майбутнім працівникам роботодавці, у жовтні склала 5 722 гривень. Утім, сайт «Є» сьогодні проаналізував наявну базу вакансій деяких місцевих сайтів та склав п’ятірку найбільш оплачуваних вакансій третього кварталу 2019 року. Там зарплати «стартують» від 8 тисяч гривень.

У Меджибізькій фортеці палац і його підземелля планують зробити музеєм. Керівництво Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» розповіло кореспондентам сайту «Є» про концепцію музеєфікації та труднощі цього процесу.

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні визнав спроможною ще одну об’єднану територіальну громаду на Хмельниччини. До списку включили новоутворену Плужненську ОТГ Ізяславського району. Що це означає? Сайту «Є» пояснила радник з децентралізації Хмельницького ЦРМС Вікторія Любенчук.

У Головному управлінні статистики в Хмельницькій області оприлюднили індекс споживчих цін за минулий місяць. Словом, «нарахували» інфляцію у 0,8%. Найбільше ж у вересні подорожчали гречані крупи – на 35,5%.

Понад дві сотні дітей з соціально незахищених та малозабезпечених родин відтепер можуть займатися футболом та баскетболом у школі іспанського «Реалу Мадриду». Сьогодні в Хмельницькому відкрили соціально-спортивну заклад фонду «Реал Мадрид». На урочистості приїхали не лише зірки українського футболу, а й… іспанського – Клод Макелеле, Еміліо Бутрагеньо та інші. Як все було, дивіться та читайте в новині «Зірки мадридського «Реалу» завітали до Хмельницького».

Ну, а більше дізнавайтеся читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую