ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Прокуратура підозрює дунаєвецьких чиновників у придбанні пального за завищеною вартістю

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1047
Сума закупленого пального склала майже 700 тисяч гривень
Сума закупленого пального склала майже 700 тисяч гривень. Фото: ілюстративне 112.ua

Через укладання додаткових угод об’єм пального зменшився, а ціна залишилася без змін.

Працівники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявили порушення вимог законодавства під час публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів одним з дунаєвецьких міських управлінь. Правоохоронці вважають, що додатковими угодами чиновники збільшили ціну придбаного пального.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, у лютому цього року управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради уклало договір з переможцем тендеру на покупку майже 30 тисяч літрів бензину та дизельного палива за бюджетні кошти. Сума закупки склала понад 700 тисяч гривень.

«Проте після проведення відкритих торгів всупереч чинному законодавству замовник з постачальником без будь-яких належних підстав уклали додаткові угоди. Згідно з ними, обсяг закупленого пального було зменшено майже на 4,5 тисячі літрів, але його ціну залили без змін. Таким чином вартість за одиницю товару стала вищою, хоча ринкові ціни на паливо суттєво не змінились», — повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

Тому представники прокуратури подали позов до господарського суду Хмельницької області про визнання недійсними угод, які неправомірно збільшують ціну пального.

Нагадаємо, впродовж двох останніх місяців прокуратура виявила кілька фактів використанні подібних схем на Хмельниччині. Наприклад, відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької РДА уклав договір з газопостачальним підприємством про забезпечення блакитним паливом місцевих навчальних закладів. Після додаткових угод ціна газу зросла, але обсяг зменшився.

Також прокуратура підозрює одне із старокостянтинівських комунальних підприємств у тому, що чиновники уклали додаткові угоди з постачальником, які зменшили об’єм закупленого бензину та дизелю, але залишили первинну ціну без змін.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую