ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Комунальники Старокостянтинова купили пальне за завищеною ціною — прокуратура

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 948
Обсяг пального зменшили, але суму договору залишили без змін
Обсяг пального зменшили, але суму договору залишили без змін. Фото: ілюстративне unian.ua

Прокуратура звернулася до суду про визнання недійсною угоди, яка збільшує вартість пального.

Працівники прокуратури Хмельницької області виявили порушення законодавства під час проведенні публічних закупівель одним із комунальних підприємств Старокостянтинова. Комунальників підозрюють у покупці паливно-мастильних матеріалів за завищеною ціною.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, ще у лютому цього року одне зі старокостянтинівських комунальних підприємств уклало договір з переможцем тендеру на покупку 92 тисяч літрів пального. Зокрема, бензину та дизельного палива. Загальна вартість продукції склала майже 2,5 мільйони гривень.

Опісля всупереч чинному законодавству та договору, без будь-яких підстав комунальники уклали з постачальником додаткову угоду. Згідно з нею, загальний обсяг пального зменшили майже на вісім тисяч літрів, проте суму договору залишили без змін. Таким чином незаконно була збільшена вартість одиниці товару», — повідомляють у прокуратурі.

Також у пресслужбі обласної прокуратури зазначають, що, згідно з інформацією Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились лише у бік зменшення.

Тому прокуратура звернулася до суду про визнання недійсною додаткової угоди, яка збільшує вартість пального. Наразі позов розглядає господарський суд Хмельницької області.

Читайте також: Засудили чотирьох організаторів підпільного алкоцеху у Волочиському районі

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую