ye-logo.v1.2

В урочищі «Евеліна» знову знайшли десятки артснарядів

Суспільство 1720
Це не перший випадок, коли в лісовому масиві «Евеліна» виявляють боєприпаси
Це не перший випадок, коли в лісовому масиві «Евеліна» виявляють боєприпаси. Фото: km.dsns.gov.ua

Час від часу тут виявляють тут боєприпаси.

Вчора, 22 жовтня, в лісовому масиві «Евеліна», що поблизу Ярмолинець, піротехніки виявили чергову партію небезпечних предметів часів Другої світової війни. Більшість з них — артилерійські снаряди різних калібрів.

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, напередодні піротехніки виявили в урочищі «Евеліна» чотири артилерійські снаряди часів Другої світової війни: два 76-міліметрових і два 85-мілмітрових. Наступного дня вони їх знешкодили. Тоді ж рятувальники виявили значно більшу кількість боєприпасів.

«Під час контрольного очищення місцевості додатково виявлено 26 76-міліметрових, чотири 85-міліметрових артилерійські снаряди та один підривник до артснаряда», — зазначають у ДСНС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, в лісовому масиві «Евеліна» не вперше виявляють боєприпаси часів Другої світової війни. Наприклад, одну з останніх великих партій вибухонебезпечних предметів знайшли у серпні цього року. Тоді на місці події піротехніки зафіксували 50 снарядів.

Читайте також: На Ізяславщині через необережність ледь не згоріло 15 тонн вугілля

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую