ye-logo.v1.2

У Хмельницькому прощатимуться з родиною, яка загинула в аварії

Суспільство 25358
Сергій Михальчик працював доцентом кафедри економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету
Сергій Михальчик працював доцентом кафедри економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету. Фото: ілюстративне pixabay.com

Прощання відбудеться цієї середи.

Вчора, 27 жовтня, в аварії, яка сталася в Ярмолинецькому районі, загинули викладач Хмельницького національного університету Сергій Михальчик, його дружина й 14-річна дочка. Десятирічний син, який також перебував в автівці, залишився живим. Дитину госпіталізували у Хмельницьку міську дитячу лікарню.

За словами завідувача кафедри економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету Валентини Лук’янової, Сергій Михальчик працював доцентом на її кафедрі. Його дружина, Леся Михальчик, тривалий час теж була доцентом на кафедрі менеджменту, поки не перейшла на іншу роботу.

«Сергій Олександрович фактично виріс у нас в університеті: його мама довгий час працювала у нас на кафедрі. Тут він здобув спеціальність, а після захисту кандидатської дисертації — працював доцентом. Його головний напрямок була інформатизація, — ділиться Валентина Лук’янова. — Загибель Сергія Михальчика — це велика трагедія, адже він був прекрасною, чуйною людиною, завжди готовою допомогти. Крім того, він був дуже освіченою та різносторонньою особистістю, цікавився автомобілями. Єдине, чого йому не вистачало, то це часу, щоб втілити всі свої задуми у життя».

Також вона зазначила, що з родиною Сергія Михальчика попрощаються в середу, 30 жовтня, у приміщенні Хмельницької міської ритуальної служби, що на вулиці Толстого, 5а. Прощання проходитиме з 11 до 13 години.

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня розповіла про стан десятирічного хлопчика, який вцілів під час жахливої аварії.

«Наразі його життю нічого не загрожує, він перебуває у травматологічному відділенні дитячої лікарні. Загалом його стан можна охарактеризувати як середньої важкості: дитина отримала множинні травми та психологічну травму. Зараз з ним перебувають родичі», — зазначила Наталія Зимак-Закутня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую