ye-logo.v1.2

Королівська канадська кінна поліція прислала до Хмельницького експертів-поліцейських

Суспільство 2839
Навчання проходить у два етапи по 16 правоохоронців
Навчання проходить у два етапи по 16 правоохоронців. Фото: hm.npu.gov.ua

Вони навчають керівників груп реагування патрульної поліції Хмельниччини.

Сьогодні, 1 листопада у Головному управлінні нацполіції у Хмельницькій області вручили сертифікати 16 керівників групи реагування патрульної поліції в рамках навчання на тему «Лідерство для молодшого командного складу керівників ГРПП».

Загалом спецкурс від канадських колег пройде 32 керівники груп реагування патрульної поліції з усіх районів області. Друга група із 16 правоохоронців проходитиме навчання з 4 по 7 листопада.

В управлінні Нацполіції області кажуть, Королівська канадська кінна поліція (КККП) є донором проекту міжнародної технічної допомоги «Залучення Експертів Канадської поліції в Україну». В рамках цього проекту, КККП надає міжнародну технічну допомогу у формі навчань та консультацій – усе задля того, щоб підвищити професійні навички поліцейських.

"Ми навчаємо українських колег нашим кращим напрацюванням у сфері протидії домашньому насиллю, деескалації конфліктів та підвищенні лідерського потенціалу", - говорить Метью Стоунер, радник з питань підготовки поліцейських Канадської поліцейської місії в Україні.

Перших 16 керівників груп реагування партульної поліції отримали свої сертифікати 

Окрім теоретичних курсів, поліцейські відпрацьовують практичні ситуації по взаємодії поліції і населення у вирішенні проблем громади, а також плануванні дій у надзвичайних ситуаціях.

Олександр Лавренчук зі Старої Синяви (на фото - посередині) каже, найбільше у навчанні подобається системний підхід до вирішення проблеми 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую