ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Якими іменами називали хмельницьких дітей у жовтні

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 8293
Лідерство серед новонароджених захопили дівчатка
Лідерство серед новонароджених захопили дівчатка. Фото: ілюстративне з molbuk.ua

Протягом другого місяця осені в обласному центрі з’явилося 304 немовляти.

Тимофій, Дмитро, Матвій, Максим, Макар, Назар – імена, якими найчастіше називали хмельничани своїх новонароджених синів у жовтні. В той же час найпопулярніші імена серед дівчаток в обласному центрі є Марія, Мілана, Злата, Соломія, Софія, Ніколь. Про це повідомила заступник начальника міського відділу ДРАЦС Тетяна Доброріз.

«Називають хмельничани своїх дітей і рідкісними та застарілими іменами. Все частіше новонародженим батьки присвоюють біблійні імена та ті, що належать героям популярних телесеріалів та мультфільмів. Доприкладу, хлопчиків називали Емін, Матей, Лука, Нестор, Грант, Радослав, Теодор, Зорян, Ратібор, Евін, Рамір, Андріас, Маріуш. Дівчаток називали – Евніка, Емма, Марія-Міланія, Асія, Алісія, Амелія, Олівія, Мія, Еміра, Стелла, Жасмін», - розповіла Тетяна Володимирівна.

Загалом у жовтні Хмельницький відділ ДРАЦС зареєстрував 304 немовляти. Порівняно із вереснем, кількість новонароджений зросла на 51 дитину. Протягом другого місяця осені на світ з’явилося 138 хлопчиків та 166 дівчаток. Також у вересні було зареєстровано п’ять двійнят.

«Крім того, вже не перший рік успішно працює сервіс Мін'юсту з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках. У жовтні для 190 новонароджених батьки оформили документи у перинатальних центрах. До того ж, зараз новоспечені татусі та матусі мають змогу зареєструвати місце проживання дитини під час реєстрації народження. Таким правом у жовтні скористались 64 рази», - повідомила Тетяна Доброріз.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую