ye-logo.v1.2

Реконструйований футбольний майданчик відкрили в прикордонній академії

Суспільство 1859

Майданчик має штучне покриття.

Сьогодні, 7 листопада, на території прикордонної академії у Хмельницькому, урочисто відкрили футбольний майданчик. На честь відкриття, товариський матч зіграли команди навчального закладу «Прикордонник» та Хмельницької міськради.

Футбольне поле, яке раніше існувало на базі академії, мало природне покриття. Тепер воно сучасне і штучне, що дозволяє грати навіть взимку. На реконструкцію майданчика з обласного бюджету було виділено 500 тисяч гривень, а от з бюджету міста Хмельницького – біля 3 мільйонів гривень.

«Як людина, яка може порівнювати якість футбольних полів, можу сказати, що тут дуже хороше покриття, висока трава, на ньому приємно грати. На такому полі ти справді отримуєш задоволення від гри. Поле розташоване на території прикордонної академії, але гратимуть не тільки курсанти. На зиму плануємо тут тренувальні збори нашої професійної команди «Поділля», бо покриття дозволяє тренуватися взимку і будь-коли», - зазначив під час відкриття міський голова Олександр Симчишин.

Від обласної федерації футболу команді прикордонників подарували м'ячі та форму
На полі змагатимуться вихованці спортивних шкіл
Голова Держприкордон служби відкривав майданчик

За його словами, крім того, на майданчику планують проводити ігри на першість міста, на дитячо-юнацьку футбольну лігу. А це хмельницькі школярі та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Команда «Прикордонник» також буде приймати тут своїх гостей. 

Команда "Прикордонник"
Команда Хмельницької міськради

Розпочали відновлення футбольного поля у жовтні минулого року і, згідно проєкту, мали завершити до грудня 2019 року. Розмір поля 91 на 46 метрів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую