ye-logo.v1.2

Що запланували на День Гідності та Свободи в Хмельницькому

Суспільство 2457
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Фото: з архіву

З нагоди пам’ятної дати у місті пройде низка заходів.

У четвер, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме в цей день шість років тому розпочалась Революція Гідності. З нагоди цього дня у Хмельницькому пройдуть декілька заходів.

О 16-ій годині, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні (на перехресті Соброною та Героїв Майдану) відбудеться мітинг та покладання квітів.

«Цього року захід буде проведений в іншому форматі – не буде панахиди та виступу міського голови. Натомість перед присутніми виступить камерний хор та естрадно-духовий оркестр. Також буде виконана новела, під час якої Володимир Смотритель декламуватиме вірш Василя Стуса «Як добре те, що смерті не боюсь я». Захід триматиме близько пів години», - розповіла керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

Цього ж дня о 17-ій годині пройде відкриття виставки «Шлях Гідності та Свободи», яка відбудеться у виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).

В експозиції буде представлено фото з фондів музею чотирьох авторів Олександра Тимошенка (Київ), Сергія Бусленка (Рівне), Мстислава Чернова (Харків) та Сергія Зиська (Хмельницький). Ознайомитися із роботами можна буде до 6 грудня 2019 року.

Довідка:

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Свято затверджене указом президента України від 13 листопада 2014 року.

Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую