ye-logo.v1.2

Хмельницький увійшов до фіналу конкурсу «Молодіжна столиця»

Суспільство 1984
Фінал конкурсу відбудеться 10 грудня
Фінал конкурсу відбудеться 10 грудня. Фото: dyvys.info

Організатори визначили десятку найдостойніших.

Учора, 19 листопада, наглядова рада національного конкурсу «Молодіжна столиця України» визначила 10 міст-фіналістів. Серед них і Хмельницький.

«До фіналу увійшли Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці. 10 грудня відбудеться фінальний етап конкурсу. Делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді будуть аргументувати чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року», - йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Як розповідає голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак, для участі у конкурсі вони подали заявку, яка містила 20 критеріїв про місто та молодь у ньому. Враховуючи ці відповіді, наглядова рада і визначала фіналістів.

«Що ми будемо представляти на фіналі – поки не знаємо. Усім нам прийде однакове завдання, мабуть, це буде відеоролик, який буде продемонструвати якісь конкретні аспекти. Принаймні минулого року так було. Але ми ще цього завдання не отримали. Але, враховуючи те, що фінал 10 грудня, то десь найближчим часом його надішлють. Минулого руко завдання виконували за п’ять днів», - додала Анастасія Козак.

За її словами, навіть якщо Хмельницький не стане переможцем, в плані молодіжної політики по Україні про місто піде позитивний розголос. Окрім того, міста дізнаюся одне про одного, запозичуємо досвід і корисні практики.

Нагадаємо, заявки на участь в конкурсі подало три міста області - Дунаївці, Славута і Хмельницький. Однак у фінал вийшли не всі. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую