ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Двоє хмельницьких поліцейських отримали керівні посади на Львівщині

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1038
Найвищий український правоохоронець став т.в.о. заступника очільника поліції Львівщини
Найвищий український правоохоронець став т.в.о. заступника очільника поліції Львівщини. Фото: зі сторінки Дмитра Міхальця у фейсбуці

Серед них найвищий поліцейський України Дмитро Міхалець.

Сьогодні, 21 листопада, очільник поліції Львівщини Василь Віконський представив особовому складу Дмитра Міхальця та Володимира Жданова. Обоє раніше обіймали керівні посади в Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Відтепер старший лейтенант Дмитро Міхальць став тимчасовим виконувачем обов’язків заступника начальника Національної поліції у Львівській області. До цього він працював начальником управління превентивної діяльності Хмельницької обласної поліції. Загалом в органах внутрішніх справ він робить з 2015 року.

«Практично два роки я пропрацював у поліції рідної Хмельниччини. Це був прекрасний період мого професійного життя, за який я хочу подякувати усім колегам, — пише у своїй сторінці у фесбуці Дмитро Міхалець. — Зараз у моєму житті почався новий етап — відтепер я працюватиму на Львівщині. Сподіваюся, мені вдасться не лише гідно застосувати раніше набутий досвід, а збагатити його львівською мудрістю та традиціями».

Натомість підполковник Володимир Жданов став начальником управління кадрового забезпечення Національної поліції у Львівській області. Раніше він обіймав посаду заступника начальника аналогічного управління в поліції Хмельниччини. Правоохоронцем він працює з 1999 року.

Кореспонденти сайту «Є» також поцікавилися задекларованими статками і доходами обох правоохоронців.

Огляд декларації Дмитра Міхальця

Останню електронну декларацію Дмитро Володимирович опублікував 11 березня цього року. В ній зображено його матеріальний стан за 2018-й.

У ній правоохоронець задекларував житловий будинок площею 73,8 квадратних метрів у селі Шаровечка Хмельницького району. Також він володів чотирьома земельними ділянками загальною площею 6 тисяч 500 квадратних метрів. Одна з них розташована у селі Мацьківці Хмельницького району, решта — в Шаровечці. Цю нерухомість він офіційно набув до початку роботи в правоохоронних органах.

Торік Дмитру Міхальцю в Департаменті патрульної поліції нарахували 19 тисяч 289 гривень заробітної плати, а в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області — 237 тисячі 789 гривень. Крім того, його дружина отримала 10 тисяч 320 гривень соціальної допомоги при народженні дитини.

Грошові заощадження поліцейський тримав у банку, на рахунках якого розмістив 10 тисяч 600 гривень.

Огляд декларації Володимира Жданова

Останню щорічну декларацію Володимир Сергійович опублікував 1 березня цього року. У ній також зображено його статки й доходи за попередній рік.

Володимир Жданов (з лівого боку) став начальником управління кадрового забезпечення Національної поліції у Львівській області

Володимир Жданов (з лівого боку) став начальником управління кадрового забезпечення Національної поліції у Львівській області. Фото: lv.npu.gov.ua

Торік він володів лише земельною ділянкою площею тисячу квадратних метрів у Лісових Гринівцях Хмельницького району. Крім того, у декларації він вказав квартиру в обласному центрі на 89,6 «квадрати», яка належить третій особі.
З 2011-го він володіє автомобілем марки «Skoda Octavia A5» того ж року випуску. На той час його вартість складала понад 173 тисячі гривень.

Минулого року Володимиру Жданову нарахували 196 тисяч 115 гривень зарплатні за основним місцем роботи в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області. Також він отримав 733 гривні допомоги на лікування, тисячу гривень благодійної допомоги від Хмельницької міської ради та 111 гривень банківських бонусів.
Загалом у правоохоронця та його дружини на банківських рахунках було розміщено 12 тисяч 571 гривню. Також «під матрацом» він тримав 3 тисяч 200 доларів готівкою.

Нагадаємо, нинішній начальник Головного управління Національної поліції в Львівській області Василь Віконський з вересня 2017 року очолював поліцію Хмельницької області. У вересні цього року його призначили на нинішню посаду.

Читайте також: Адвокат з Хмельниччини став заступником міністра юстиції

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую