ye-logo.v1.2

Кадрові зміни: на Хмельниччині буде новий керівник поліції

Суспільство 9144
На Хмельниччині Василь Віконський був призначений очільником поліції у вересні 2017-го
На Хмельниччині Василь Віконський був призначений очільником поліції у вересні 2017-го. Фото: npu.gov.ua

Василь Віконський перейшов на нову роботу.

Василь Віконський, який обіймав посаду керівника поліції на Хмельниччині, перейшов на нову роботу. Сьогодні, 4 вересня, голова Національної поліції України Сергій Князєв представив його як новопризначеного керівника поліції Львівської області. Про це повідомляється на сайті Національної поліції України.

Як відомо, на Хмельниччині Василь Віконський був призначений очільником поліції у вересні 2017-го. До цього він був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області.

Разом з тим львівські ЗМІ повідомляють, що під час представлення особовому складу поліції Львівщини нового начальника, під стінами Головного управління Національної поліції області зібрався пікет. Активісти вимагали громадського обговорення щодо призначення Василя Віконського, повідомляє Львівський портал.

Свої вимоги активісти мотивували тим, що Василь Віконський – колишній беркутівець і був звільнений під час атестації, але поновився через суд.

Разом з тим, під час призначення голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що Василь Віконський одним із перших приєднався до правоохоронців, які стали на захист держави на Сході України.

Хто очолюватиме Нацполіцію на Хмельниччині надалі - поки не повідомляється.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую