ye-logo.v1.2

У Хмельницькому зросте вартість харчування у садочках та школах

Суспільство 3258
З початку року школи та садочки міста частково перейшли на нове меню за Клопотенком
З початку року школи та садочки міста частково перейшли на нове меню за Клопотенком. Фото: ілюстративне з vikka.ua

Після новорічних канікул батьки дошкільнят та школярів платитимуть за їжу більше.

З 13 січня 2020 року у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах зміниться вартість харчування. Про це повідомила виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти на науки Хмельницької міської ради Світлани Губай.

«Наразі в школах міста безкоштовно снідають учні 1-4 класів та діти, що мають пільги. З нового року з міського бюджету на сніданки виділятимуть 15 гривень на дитину, замість 13 гривень. Щодо обідів, вони розраховані на дітей, що залишаються на групу продовженого дня. За них прийдеться вже платити батькам - 15 гривень. Ця ціна може варіюватися, в залежності від меню дня. Щодо садочків, то вартість харчування зросте на три гривні – з 25 до 28 гривень. Місто з цієї суми відшкодовує 40 відсотків вартості (11 гривень 20 копійок), батьки платитимуть – 60 відсотків (16 гривень 80 копійок)», - розповіла Світлана Василівна.
Освітянка каже, що крім збільшення видатків, дитяче меню стане кращим.

«З початку року школи міста частково перейшли на нове меню за Клопотенком. Звичні сніданки та обіди урізноманітнили новими рецептами. Також додали сухофрукти та більше свіжих фруктів. Час від часу дітям дають нагетси та бургери. Удосконалене меню в садочках теж уже є, але воно пристосоване до молодшої вікової категорії», - каже Світлана Губай.

До речі, востаннє подорожчання харчування у навчальних закладах міста відбулося 1 січня 2019 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую