ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сесія Хмельницької облради: бюджет-2020, нові керівники медзакладів і закриття санаторіїв (ЗАПИС)

Суспільство 4620

Сьогодні, 20 грудня, відбудеться чергова сесія Хмельницької обласної ради.

Цей рік вже добігає до кінця й відповідно депутати облради прийматимуть бюджет області на 2020-й. Крім того, на їх розгляд запропоновано ще понад пів сотні питань порядку денного. Зокрема, частину з них займає кадрова політика, адже обласні обранці мають проголосувати за призначення очільників для низки комунальних установ.

Отож, обласні депутати мають проголосувати за проєкт бюджету на наступний рік і відповідно вирішити, які галузі та в якому обсязі фінансуватимуться зі скарбниці Хмельниччини. Зокрема, у його проєкті прогнозується, що доходи області по загальному та спеціальному фондах у 2020-му складуть понад 1 мільярд 258 тисяч 158 гривень. Ця сума на понад 97 мільйонів 867 тисяч гривень є більшою, ніж цьогорічні затверджені показники.

Не менш важливим блоком питань стануть кадрові рішення. Зокрема, місцеві обранці мають проголосувати за призначення очільників обласної лікарні, протитуберкульозного диспансеру, серцево-судинного центру, стоматологічної поліклініки, а також інших закладів обласного підпорядкування.

Також на сесії депутати Хмельницької обласної ради мають вирішити долю трьох санаторіїв. Зокрема, закриття загрожує Кам’янець-Подільському обласному дитячому санаторію, Малієвецькому обласному дитячому спеціалізованому санаторію «Світанок» та Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторію. Причиною такого рішення в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації пояснюють нестачею фінансування для їх утримання.

Крім того, обранці голосуватимуть за внесення змін до деяких обласних програм, Зокрема, вони торкнуться програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Вже традиційно депутати обласної ради мають голосувати за звернення до органів центральної влади. Наразі відомо, що на їх розгляд запропоновано три проєкти таких рішень. Наприклад, вони можуть підтримати звернення Нетішинської міської ради до президента, голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра та нардепів. Воно стосується зменшення тарифів на електроенергію для споживачів, які розташовані в межах 30-кілометрової зони навколо Хмельницької АЕС. Крім того, два звернення стосуватимуться питань перерахунку пенсій держслужбовцям та чорнобильцям.

Початок сесії Хмельницької обласної ради запланований на 10:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую