ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

На посаду головного лікаря Хмельницької обласної лікарні визначили переможця

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 7932
За кандидатуру віддали дві третини голосів членів комісії
За кандидатуру віддали дві третини голосів членів комісії. Фото: notadoc.info

Його кандидатуру ще мають затвердити на сесії облради.

В обласній раді визначилися з переможцем конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня». Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 5 грудня, під час третього засідання конкурсної комісії.

Відомо, що напередодні, 4 грудня, а посаду директора комунального некомерційного «Хмельницька обласна лікарня» допустили до конкурсу чотирьох кандидатів: Івана Гуцула, заступника головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні, Олексія Підмурняка, заступника головного лікаря Хмельницької обласної лікарні, Анатолія Побережного, директора ТОВ «Поділлямедфарм» та Якова Цуглевича, директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

Під час засідання конкурсної комісії, яке транслювалося в прямому ефірі, заслухали кандидатів та мали можливість поставити запитання, щоб почути про плани та місію кандидатів на посаді директора закладу. До слова, один з кандидатів, а саме Іван Гуцул, зняв свою кандидатуру з конкурсу.

Наразі Яків Цуглевич очолює Департамент охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації. Фото: з архіву.

За результатами голосування членів комісії, більшістю голосів переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного «Хмельницька обласна лікарня» визнали Якова Цуглевича. За нього віддали голоси шестеро з дев’яти членів комісії. Саме його кандидатуру буде надано голові обласної ради для подальшого затвердження на черговій сесії обласної ради, яка відбудеться 20 грудня.

Відомо, що Яків Цуглевич очолює обласний Департамент охорони здоров’я в серпні 2014 року. До цього він був головним лікарем центральної районної лікарні Кам’янця-Подільського.

Нагадаємо, головного лікаря, який очолював Хмельницьку обласну лікарню до цього, звільнили з займаної посади у вересні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую