ye-logo.v1.2

Поліцейські офіцери громади повертаються додому. Поки що

Суспільство 2669
Теоретичну частину навчання закінчили 57 ПОГів.
Теоретичну частину навчання закінчили 57 ПОГів. . Фото: ГУ НП

Свідоцтва про проходження навчання отримали 57 правоохоронців.

Сьогодні, 21 грудня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ закінчили теоретичну частину навчання поліцейські офіцери громади (ПОГ), які працюватимуть на території Хмельницької області. Понад два з половиною місяці правоохоронці здобували теоретичні знання. Наступним етапом, за словами заступника начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентина Білянського, буде практична частина підготовки.

«Поліцейські офіцери громади, під наглядом кураторів з ІСІТАП, розробляли проекти з покращення стану безпеки у громадах, з нестандартного вирішення проблем, вивчали теорію, моделювали різні ситуації і шукали шляхи вирішення. Тобто пройшли хорошу теоретичну підготовку. Тепер, після закінчення теоретичної частини, вони проходитимуть стажування у тих регіонах, де вже впроваджений проект і на практиці будуть вчитися використовувати знання. Поліцейські офіцери громади вже працюють у Дніпропетровській та Кіровоградській областях, а офіцери Черкаської та Харківської областей вже проходять стажування», – повідомив Валентин Білянський.

Навчання ПОГів проходило на базі Львівського державного університету внутрішніх справ 

Нагадаємо, усі кандидати у поліцейські офіцери громади проходили відбір. Планувалося, що у 35 громадах Хмельниччини працюватиме, згідно із вимогами проекту, 92 офіцери поліції. Однак, відбір пройшли 60 кандидатів, які й поїхали на навчання. Та, як пояснюють у поліції області, свідоцтва про закінчення навчання, з різних причин, отримали 57 поліцейських офіцерів громади.

За попередніми даними, приступити до роботи у громадах ПОГи зможуть після проходження теоретичної і практичної підготовки. Орієнтовно, це може бути навесні 2020 року.

Після закінчення теоретичного навчання на поліцейських офіцерів очікує практика
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую