ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька влада вирішила, чи забороняти мобільні телефони у школах

Суспільство 6553
Через неможливість прийняття такої заборони члени виконкому фактично рекомендували школам діяти на власний розсуд
Через неможливість прийняття такої заборони члени виконкому фактично рекомендували школам діяти на власний розсуд. Фото: ілюстративне edition.cnn.com

Таку ініціативу запропонувала хмельничанка, чия електронна петиція набрала понад 500 підписів.

Сьогодні, 26 грудня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули чергову електронну петицію. Її авторка просить заборонити учням під час навчання у місцевих школах користуватися мобільними телефонами. Достатню кількість голосів для розгляду членами виконкому петиція набрала ще у серпні цього року.

«Через критичну ситуацію з використанням мобільних телефонів під час перерв та уроків пропоную заборонити користуватися ними під час навчального процесу, — пише хмельничанка Наталія Гришнюк. — Діти повністю втратили увагу на уроках, бажання спілкуватись з однолітками. Вони псують зір і зривають навчальний процес, граючись на телефонах. Тому пропоную зберегти здоров’я наших дітей та нервові клітини освітянам».

Члени виконавчого комітету зрештою вирішили відмовити у задоволенні цієї електронної петиції. Причина проста — чинне законодавство не передбачає заборони використання мобільних під час освітнього процесу. Відповідно міська влада цього теж не може зробити.

Проте члени виконкому цим рішенням рекомендують хмельницьким школам переглянути їх установчі документи та правила. За потреби вони мають розробити правила використання телефонів та інших пристроїв.

«Міська влада не має законодавчих повноважень забороняти учням користуватися мобільними телефонами. Вона може лише рекомендувати», — пояснив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Нагадаємо, виконувачка обов’язків директора міського департаменту освіта та науки Світлана Губай вже розповідала кореспондентам сайту «Є» про ситуацію з мобільними телефонами у місцевих школах. За її словами, наразі в школах вчителі на власний розсуд вирішують питання використання мобільних телефонів. Зокрема, вони можуть їх заборонити на уроках, аби не заважати навчанню. Проте дехто навіть практикує їх провадження для покращення освітнього процесу.

Читайте також: Викладача одного з хмельницьких університетів назвали «псевдонауковцем»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую