ye-logo.v1.2

Які імена давали дітям хмельничани в 2019 році

Суспільство 5589
В останній місяць року у Хмельницькому було зареєстровано 253 дитини: 115 хлопчиків та 120 дівчаток
В останній місяць року у Хмельницькому було зареєстровано 253 дитини: 115 хлопчиків та 120 дівчаток. Фото: pershyj.com

Найпопулярніші - Максим, Андрій, Матвій та Марія, Софія, Анна.

Упродовж січня-грудня 2019 року в обласному центрі було зареєстровано 3291 немовля, з них 1653 хлопчики та 1638 дівчаток. Про це повідомила заступник начальника Хмельницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тетяна Доброріз.

«Минулого року в Хмельницькому народилося на 61 дитину менше, ніж у 2018 році. Однак, хочу зазначити, що у 2019 році в обласному центрі народилося 47 двієнь», - розповіла Тетяна Володимирівна.

У топ найпопулярніших чоловічих імен минулого року увійшли Максим, Андрій та Матвій. Дівчаток же найчастіше називали Марія, Софія, Анна.

«Повертається мода на українські імена. Все частіше хмельничани починають називати своїх дітей Андріями, Катеринами, Варварами та Миколами. Однак зустрічаються й досить рідкісні імена. До прикладу, в грудні хмельничани називали хлопчиків: Радомир, Дамір, Довуд. Дівчаткам давали такі імена: Божена, Лада, Алана, Елісса, Еларія», - каже Тетяна Доброріз.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую