ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полонський суд закрив справу проти водія «швидкої», який виїхав на зустрічну смугу

Суспільство 3184
суд закрив справу за відсутністю в діях водія «швидкої» складу правопорушення
суд закрив справу за відсутністю в діях водія «швидкої» складу правопорушення. Фото: Патрульної поліції Хмельницької області

Шофер карети швидкої допомоги своєї вини у ДТП не визнав.

Полонський районний суд закрив провадження у справі щодо водія швидкої допомоги, який у вересні минулого року виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся із легковиком. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«Шофер карети швидкої допомоги своєї вини у ДТП не визнав. Розповів, що того дня віз хворого у тяжкому стані до Хмельницької обласної лікарні і лікар, що його супроводжував, попросив їхати швидше. Попереду перед світлофором стояли автомобілі, тому він увімкнув проблискові маячки й звуковий сигнал, і виїхав на зустрічну смугу руху. Автомобілі почали приймати крайнє праве положення, пропускаючи його, окрім ВАЗу, що рухався прямо на нього», - йдеться у повідомленні.

Натомість, водій ВАЗу пояснив, що перед ним їхала вантажівка, яка різко з’їхала вправо, і він вчасно не встиг зорієнтуватися в ситуації, хоча звук сирени чув.

Тож, суд закрив справу за відсутністю в діях водія «швидкої» складу правопорушення.

Постанова не набрала законної сили і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую