ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому за два мільйони гривень хочуть розчистити озеро від очерету

Суспільство 7141
Усі заплановані роботи з розчистки озера мають завершити до початку літа. Фото: з архіву
Усі заплановані роботи з розчистки озера мають завершити до початку літа. Фото: з архіву

Це необхідно, аби продовжити проведення капітального ремонту зону відпочинку.

Ще минулого року у Хмельницькому розпочали облаштовувати озеро у мікрорайоні Озерна. Восени були побудовані пішохідної доріжки навколо існуючої водойми. Цьогоріч, роботи по облаштуванню зони відпочинку продовжаться.

«Наразі ми оголосили тендер на поточний ремонт розчищення та відновлення берегів ставка в мікрорайоні Озерна. За проєктно-кошторисною документацією, вартість робіт – майже два мільйони гривень. За цю суму, підрядник має на глибині до двох метрів вздовж озера розчистити ґрунт, провести зрізання чагарників та очерету, покосити понад 10 тисяч квадратних метрів площі біля озера та засіяти усе газоном», - розповіла начальниця відділу благоустрою міського управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб.

На ділянці облаштують пішохідну доріжку з трьох сторін озера

Після проведення розчистки озера від чагарників, а в управлінні ЖКГ кажуть, що усі заплановані роботи мабуть бути закінчені до літа, буде продовжене проведення капітального ремонту зони відпочинку.

«Буде облаштовано доріжку по периметру озера, лавочки, урни та LED-ліхтарі. Зі сторони Панаса Мирного доріжки не буде, бо там стрімкий укіс», - зазначила Тетяна Циб.

Загалом, на усі роботи з облаштування водойми у мікрорайоні Озерна вартуватиме бюджету міста 7 мільйонів 438 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую