ye-logo.v1.2

На Хмельниччині колишній військовослужбовець домігся, аби йому виплатили зарплатню

Суспільство 1715
Роботодавця змусили сплатити колишньому військовослужбовцю понад 88 тисяч гривень
Роботодавця змусили сплатити колишньому військовослужбовцю понад 88 тисяч гривень. Фото: ілюстративне dnipr.kyivcity.gov.ua

Роботодавець заборгував йому компенсацію за час проходження строкової служби.

Таке порушення прав працівника встановили інспектори управління Держпраці у Хмельницькій області під час проведення інспекції одного зі сільськогосподарських підприємств краю.

За інформацією пресслужби управління, працівник сільськогосподарського підприємства поскаржився на порушення його прав. А саме — роботодавець не виплатив йому компенсації за час проходження ним строкової служби в армії.

«Інспектори встановили, що роботодавець грубо порушив норми статті 119 Кодексу Законів про працю України. Згідно з чинним законодавством, в людини, яка йде на строкову службу, зберігаються робоче місце та середній заробіток. Таким працівникам грошове забезпечення виплачується з державного бюджету», — повідомляють в управлінні Держпраці.

Таким чином, аби виконати припис інспекторів керівник сільськогосподарського підприємства добровільно сплатив колишньому військовослужбовцю 88 тисяч 850 гривень. Завдяки цьому підприємець уникнув притягнення до відповідальності за порушення чинного законодавства.

Читайте також: На території автопарку в Шепетівці виявили нелегальну заправку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую