ye-logo.v1.2

Е-квиток у Хмельницькому: як, де, коли і за скільки? (Запис ефіру)

Суспільство 6250

Початок ефіру сьогодні, 30 січня, о 16 годині.

Хмельницький готується перейти на електронний квиток для оплати в громадському транспорті. Е-квиток діє на основі безконтактної електронної пластикової карти. Вона фіксуватиме поїздку на спеціальних пристроях – валідаторах, які вже встановлюють в електротранспорті обласного центру. Головна мета цієї інновації – зробити прозорим обіг коштів та визначити пасажиропотік, а також спростити містянам оплату проїзду.

Першими в обласному центрі електронними квитками скористаються пільгові категорії громадян. Для них вже виготовили відповідні картки. З наступного тижня їх почнуть розповсюджувати у визначених управлянням соціального захисту населення пунктах.

Як систему е-квитка впроваджують у Хмельницькому та коли містяни зможуть нею скористатись, сьогодні, 30 січня, у прямому ефірі сайту «Є» розповість заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко. Під час ефіру також говоритимемо про роботу громадського транспорту та про зміни, які чекають містян у цій галузі.

Переглянути трансляцію можна на сайті «Є», а також на сторінках сайту в соцмережах Фейсбук та Ютуб. Долучайтесь до перегляду та ставте свої питання про громадський транспорт міста до Андрія Бондаренка.

Початок трансляції о 16 годині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую