ye-logo.v1.2

Як цьогоріч зараховуватимуть до школи хмельницьких першокласників

Суспільство 5482
Цього року школи прийматимуть заяви на зарахування дитини з 1 березня до 31 травня
Цього року школи прийматимуть заяви на зарахування дитини з 1 березня до 31 травня. Фото: з архіву

Змінився термін подачі документів.

Батьки майбутніх першокласників, які вже оббивають пороги шкіл, аби першими записати своє чадо до навчального закладу, можуть бути спокійними, адже жодна школа у Хмельницькому заяв від майбутніх першачків ще не приймає. Про це повідомила виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

«Минулого року навчальні заклади приймали заяви від батьків з 1 лютого по 31 травня. Цьогоріч ми вирішили змінили терміни подачі документів. Відтепер школи прийматимуть заяви на зарахування дитини з 1 березня до 29 травня. Цього часу буде достатньо, щоб зібрати усі необхідні документи та занести їх до школи», - розповіла Світлана Василівна.

Для батьків майбутніх першокласників потрібно зібрати такі документи:

• Копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону;
• Заяву одного з батьків або інших законних представників дитини;
• Копію свідоцтва про народження дитини;
• Медичну довідку дитини за формою № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

«Вже декілька років поспіль у Хмельницькому зарахування дітей до закладів освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Тобто, майбутні першачки повинні йти до школи, яка закріплена за їхніми адресами. Звичайно, батьки можуть віддати дитину й до іншої школи, але вони повинні розуміти, що в такому разі їхня дитина буде зарахована лише після формування основних списків дітей, які належать до школи територіально. Жителі міста, які не мають прописки, а хочуть віддати свою дитину до школи, повинні принести до навчального закладу будь який документ, який підтверджує їхнє місце проживання у місті», - каже освітянка.

Окрім цього, Світлана Губай каже, що жодних іспитів при зарахуванні дитини до школи, проводитися не буде.

«Жодних вимог щодо читання чи писання немає. Єдина умова – це базові знання, які дитина отримує під час відвідування дитячого садка. У старших групах дітки навчаються усього, що необхідно для початку навчання у школі, а додаткових знань ніхто не вимагає», - зауважує Світлана Губай.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую