ye-logo.v1.2

Літо знову буде спекотним

Суспільство 3430
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

За прогнозами Українського гідрометцентру, літо буде подібним до минулого

Швидше за все, тенденції, які намітилися у кліматичних умовах нашої країни в останнє десятиліття, не перервуться. За останні 20-25 років температурний фон червня, липня і серпня зріс, у середньому, на два градуси. А от погоду у квітні-травні Гідрометцентр прогнозує у межах норми.
Весна 2011 року буде затяжною, літо сонячним, а осінь – пізньою. Так вважає народний синоптик із Волині  Володимир Лис.  За його передбаченнями, у травні слід чекати мокрої погоди. До 10 травня йтимуть дощі. Потім земля трохи підсохне, але з 16 до 22-го – знову дощитиме. Після цього прийде тепло. Червень розпочнеться гарною погодою. Протягом місяця можливі лише невеликі дощі. Липень теж теплий і сонячний. Дощ ітиме рідко. Грози можливі перед 20-м числом. У серпні пройдуть невеликі дощі. Але в цілому місяць радуватиме хорошою погодою. Вересень теж розпочнеться теплими днями. Сонячна погода стоятиме до 21 вересня. Кінець місяця – холодний, із дощами і значним зниженням температури. Розпогодиться хіба що в останні день-два вересня. Жовтень даруватиме тепло. Дощ побачимо в 20-х числах і наприкінці місяця. Похолодання можливе з 19 до 21 жовтня. Листопад розпочнеться гарною погодою. У середині місяця стане значно холодніше і почнуться затяжні дощі. У кінці листопада перейдуть у снігопади.  Перші дні грудня будуть відносно теплими, хоча вже відчуватиметься дух зими. Місяць принесе холодні вітри та сніг. Потепліє перед новорічними святами.
На думку народного синоптика з Дніпропетровська Валерія Некрасова, справжнє тепло цього року прийде тільки у травні.  Літо, за його прогнозами, буде переважно сухим і спекотним, але іноді будуть грози та дощі. Осінь буде теплою до листопада. Зима прийде в грудні. Місяць буде помірно морозний з ожеледицею. Новий рік буде зі снігом і морозом.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую