ye-logo.v1.2

У Хмельницькому розповіли, як змінили меню в школах та дитсадках

Суспільство 2872
Щоб впровадити нове меню знадобилося пів року
Щоб впровадити нове меню знадобилося пів року. Фото: khm.gov.ua

Кажуть, тепер в меню немає ковбаси та промислових соків.

Шість місяців знадобилося закладам освіти міста, щоб офіційно погодити нове меню і перейти на його використання у садочках і молодшій школі.

Як зазначають на сайті Хмельницької міської ради, на нову систему харчування перейшли всі міські дитячі садочки та молодша школа. Так, тепер кухарі шкіл готують страви за рецептами Євгена Клопотенка, а для дитячих садків розробили власне меню.

Зокрема, повідомляють, що в меню з’явилися насіння, горіхи, корисні нагетси та бургери, менше солі і цукру, більше приправ і соусів на основі фруктів. Відтак, кажуть, у меню жодних ковбасних виробів, промислових соків, інших шкідливих продуктів. Також на кожну нову страву розробили технологічні картки. Також відремонтували харчоблоки кількох шкіл і садочків, придбали обладнання. Частина харчоблоків, що потребують ремонтів - на черзі.

Загалом, за інформацією міськради, на рік на харчування дітей виділяють понад 70 мільйонів гривень. Наразі в школах міста безкоштовно харчують учнів 1-4 класів, діти учасників війни та діти загиблих. З казни міста на їх харчування виділяється 15 гривень щодня.

А от харчування одного вихованця дитячого садочка коштує 28 гривень на день: 40 відсотків (11,20 гривні) фінансує міська рада, 60 відсотків (16,80гривні) - батьки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую