ye-logo.v1.2

Майстриня з Славути створює велетенські квіти

Суспільство 11881
Найбільше Інна Добринчук полюбляє створювати піони, троянди та лілії
Найбільше Інна Добринчук полюбляє створювати піони, троянди та лілії. Фото: надане майстринею

«Декор, виготовлений вручну, душевніший, а кожна робота – унікальна», - каже умілиця.

34-річна славутчанка Інна Добринчук вже півтора роки займається ростовою флористикою. Жінка виготовляє штучні квіти, які інколи сягають трьох метрів у висоту. Незвичне хобі так припало до душі майстрині, що вона щовечора, повертаючись з роботи, намагається знайти час, щоб хоч трішки присвятити себе улюбленій справі.

«Все почалося з відео, на яке я натрапила в інтернеті. На ньому майстриня показувала ази створення квітів-гігантів. Тривалий час я була лише глядачем. Але якось я все-таки наважилася на створення першої квітки. Я придбала усі необхідні заготовки і за вечір змайструвала чудову блакитну квітку. Тоді я зрозуміла, що це не одноденне захоплення. Зараз це хобі, яке приносить мені колосальне задоволення», - розповідає Інна Добринчук.

Найбільше майстриня полюбляє створювати піони, троянди та лілії. А нещодавно вона навчилася робити ще й тюльпани.

«Це не легка та дороговартісна справа. На виготовлення однієї квітки потрібно не менше чотирьох годин та декілька рулонів ізолону (спінений поліетилен) або гофрованого паперу. А ще я купую клей, металопластикову трубу, яка служить стеблом квітки, тейпстрічку та лак. Загалом, коштів на створення цієї краси йде чимало. Однак, коли я бачу результат – я безмежно щаслива», - каже умілиця.

Незвичне хобі так припало до душі майстрині, що вона щовечора, повертаючись з роботи, намагається знайти час, щоб хоч трішки присвятити себе улюбленій справі.

З часом виготовлення квітів-гігантів стало для Інни Добринчук не лише хобі, а й додатковим заробітком. За допомогою вічноквітучих піонів та трояд вона створює шикарні фотозони для молодят, декорації для фотосесій. А нещодавно, один з київських дитячих садочків замовив у дівчини букет з двометрових жовтих тюльпанів.

Майстриня зізнається: кожна квітка, зроблена у відповідності до задуму, дарує їй відчуття радості, надихає творити далі, шукати нові ідеї та втілювати їх у життя.

«Декор, виготовлений вручну, душевніший, а кожна робота – унікальна», – каже умілиця.

Ростовою флористикою майстриня займається вже півтора роки.
На виготовлення однієї квітки потрібно не менше чотирьох годин та декілька рулонів ізолону (спінений поліетилен) або гофрованого паперу.

Читайте також:  Хмельничанин колекціонує ложки та вилки, які знаходить у каналізації

Коментарі:

22.02.2020 22:40

Прикольно

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую