ye-logo.v1.2

Хмельницькі депутати просять звільнити міністерку освіти Новосад

Суспільство 3499
Тетяна Калюжна озвучила депутатське звернення
Тетяна Калюжна озвучила депутатське звернення. Фото: ілюстративне з архіву

Таке рішення прийняли на сесії міськради.

Сьогодні, 4 березня, під час чергової сесії депутати Хмельницької міської ради прийняли звернення до президента, прем'єр-міністра та уряду по звільнення міністерки освіти. Як зазначила депутатка Тетяна Калюжна, Ганна Новосад веде антиосвітянську політику.

«Сьогодні у Верховній раді анонсовано позачергову сесію з приводу кадрових змін в уряді. Наше звернення стосується безпосередньо керівниці Міністерства освіти, її непрофесійності й антиосвітянської політики, яку вона провадить на посаді. Це і скорочення педагогічного складу, закриття шкіл, впровадження гендерної освіти, що суперечить нашій конституції. Також зазначаємо у зверненні, що призначення міністрів має бути в першу чергу в інтересах української держави», - сказала із трибуни депутатка.

У самому тексті звернення, окрім озвученого Тетяна Калюжною, зазначено, що теперішня очільниця Міністерства освіти не має ні наукового ступеня, ні вченого звання, а на момент призначення Ганна Новосад не мала реального досвіду роботи в закладах освіти, наукових установах.

«З огляду на останні події і рішення в Міністерстві освіти і науки України, на скандальні висловлювання міністерки, які ганебно відображаються на уставі, яку вона представляє, та ображають усіх представників даної галузі, вимагаємо негайного розгляду даних фактів і звільнення міністерки освіти, як такої, що морально та професійно не відповідає займаній посаді», - зазначено у документі.

«За» проголосував 31 депутат, відповідно, звернення прийняли. 

Читайте також:  Хмельницька міська рада виступила проти законопроєкту про обіг землі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую