ye-logo.v1.2

На Хмельниччині подекуди обмежують культурно-масові заходи

Суспільство 3094
Наразі у Хмельницькому культурно-масові заходи скасовуватися не будуть
Наразі у Хмельницькому культурно-масові заходи скасовуватися не будуть. Фото: з архіву

Обмеження діятимуть відсьогодні.

У двох містах області обмежили культурно-масові заходи. Так, у Старокостянтинові, у зв’язку з можливим поширенням коронавірусу в Україні, не будуть проводитися шоу «Міс Старокостянтинів 2020», театралізоване драматичне дійство «Монологи війни», мітинг до визволення Старокостянтинова та літературно-музичний захід до дня народження Тараса Шевченка, повідомляє сайт Старкон Sity.

Окрім цього, на фейсбук-сторінці міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича з’явилася інформація про те, що «станом на сьогодні через різні захворювання в школах міста відсутні 975 дітей (від загальної кількості - 9%), у дитячих садочках - 326 (10%). Готуємо розпорядження про обмеження у навчальних закладах масових заходів. Проте освітній процес триває. Будьте розважливими і не панікуйте!»

Наразі у Хмельницькому культурно-масові заходи скасовуватися не будуть. «Якщо трапиться якийсь форс-мажор, ми звичайно відреагуємо і скасуємо заходи, на які приходе багато людей. Однак, наразі такої необхідності не має», - розповіла сайту «Є» заступник начальника Управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Шевченко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую