ye-logo.v1.2

Карантин – не канікули: в облдержадміністрації пояснили деталі освітнього процесу

Суспільство 11107
Габінет: Будь-який карантинний захід спрямований на те, щоб зменшити контакт між людьми
Габінет: Будь-який карантинний захід спрямований на те, щоб зменшити контакт між людьми. Фото: Володимира Гординського

В облдержадміністрації відбувся брифінг щодо ситуації з карантином.

Вчора 11 березня, Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», яка є обов'язковою до виконання по всій території України. Відповідно, від 12 березня і до 3 квітня в усіх закладах освіти Хмельниччини призупиняється навчальний процес - як у школах та вищих навчальних закладах, так і дитячих садочках.

Сьогодні, у Хмельницькій ОДА розповіли ситуацію із коронавірусом та як органіовуватиметься навчання, масові заходи і хто визначатиме необхідність їх проведення.

«Будь-який карантинний захід спрямований на те, щоб зменшити контакт між людьми, можливість і ризики поширення вірусу. Адже на сьогодні, окрім корона вірусу є небезпека захворювання і на грип, і на інші віруси, які можуть посилити дію коронавірусу», – зазначив Дмитро Габінет.

Також Дмитро Габінет зазначив, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначатиме додаткові заходи безпеки на території області, щоб не було поширення корона вірусу, або, у випадку виявлення, швидкої його локалізації. Ця комісія й прийматиме рішення про функціонування закладів культури і проведення масових заходів кількістю навіть менше 200 осіб. 

«Оголошений карантин – це не канікули. Це не означає, що діти, які не пішли до школи, мають проводити свій вільний час у закладах дозвілля, чи збиратися у клубах. Це означає, що треба проводити час або вдома, або на свіжому повітрі, але уникаючи масового скупчення людей», – заявив голова ОДА.

За словами Дмитра Габінета, освітній процес буде відкорегований.

«Навчальна програма дозволяє наздогнати і отримати знання у терміни, які передбачені. Поки немає необхідності перенесення навчання на літній період. Щодо вищих навчальних закладів, то існують програми дистанційного навчання. З іншого боку, цей карантин частково припав на період весняних канікул. Тому загрози щодо зриву навчального процесу немає», – заявив чиновник. 

До теми: Хто і на яких умовах має право на відпустку у період карантину у школах

Пропонуємо вашій увазі переглянути відео всього брифінгу, який відбувся 12 березня в Хмельницькіій ОДА:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую