ye-logo.v1.2

Уряд оприлюднив постанову, в якій йдеться про карантин

Здоров'я 11471
Карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня
Карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня

У закладах освіти зобов’язані зупинити навчання.

Сьогодні, 11 березня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Текст якої з’явився на урядовому сайті лише після 19.30. Отож, що містить це рішення уряду…

«Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, заборонивши:
відвідування закладів освіти її здобувачами;
проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:
організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;
подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України».

А це означає, що відзавтра, 12 березня і до 3 квітня в усіх закладах освіти Хмельниччини призупиняється навчальний процес - як у школах та вищих навчальних закладах, так і дитячих садочках.

Нагадаємо, в містах Хмельниччини нині не поспішали йти на карантин, очікуючи на оприлюднення документу, про який сьогодні говорив прем'єр-міністр. Тепер усі зобов'язані виконувати постанову.

Скрін постанови з урядового порталу.

 ОНОВЛЕНО О 20.25: На сайті Хмельницької міської ради з'явилося повідомлення, що в місті з 12 березня призупиняють навчання в освітніх закладах та масові заходи. Міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Симашкевич також заявив, що відзавтра зупиняють навчання в місті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую