ye-logo.v1.2

У сусідніх із Хмельниччиною областях перша смерть від коронавірусу і надзвичайна ситуація

Суспільство 2837
У Чернівецькій області надзвичайна ситуація
У Чернівецькій області надзвичайна ситуація. Фото: автора

У Житомирській та Чернівецькій областях зафіксовані випадки коронавірусу.

Вчора, 13 березня стало відомо, що у місті Радомишль Житомирської області померла перша в Україні людина, у якої виявили коронавірус. За інформацією, яку озвучив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, у жінки був підтверджений лабораторно випадок коронавірусної інфекції. Вона подорожувала до Польщі, де вже були виявлені випадки коронавірусу. До України 71-річна жінка повернулася ще без симптомів, згодом звернулася до лікарів із двосторонньою пневмонією легенів. Врятувати її життя не вдалося. 

Тим часом у Чернівецькій області вже виявлено два факти захворювання. За словами голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука, одна людина хвора у Чернівцях, а друга – в одному із районів.

«Ми маємо другий підтверджений випадок інфекції і тепер це не тільки місто Чернівці, але й один із районів області. Це спонукає нас і дає підстави для того, щоб запровадити надзвичайну ситуацію на території Чернівецької області (…) Ми закриваємо роботу ринків усіх без винятку, окрім продуктових секторів. Всі інші гіпермаркети, супермаркети, торгівельні центри повинні зрозуміти, що йдеться про життя і здоров’я людей», – заявив у своєму зверненні Сергій Осачук.

Обмежувальні заходи на території Чернівецької області починають діяти від сьогодні, 13 березня до моменту, поки ситуація із поширенням вірусу не покращиться.

На Хмельниччині, за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС) також обмежили роботу закладів де можливі масові скупчення людей та прийняли ряд інших рекомендацій і заборон.

Нагадаємо, що із 15 до 29 березня Україна закрила кордони для іноземців.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую