ye-logo.v1.2

Закрити розважальні заклади, обмежити пересування, працювати дистанційно - рішення комісії

Суспільство 5159
В області діятимуть додаткові обмеження на період карантину
В області діятимуть додаткові обмеження на період карантину. Фото: adm-km.gov.ua

12 березня в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання комісі обговорили ситуацію в області із обмеженням заходів на період карантину та напрацювали додаткові обмежувальні заходи і рекомендації.

Отож, за рішенням комісії ТЕБ і НС можуть закрити кінотеатри, театри, клуби, музеї та інші заклади культури та дозвілля приватної форми власності. А ось такі ж заклади тільки комунальної форми власності таки закриють на період карантину.

Також комісія рекомендує власниками ринків усіх форм власності забезпечити проведення дезінфекції ринків відповідно до рекомендації ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» із залученням підрозділів ГУ ДСНС у Хмельницькій області. 

У місцях з масовим перебуванням людей - вокзали, станції, супермаркети, розважальні центри, заклади громадського харчування усіх форм власності - мають проводити дезінфекцію приміщень. 

Щодо громадського транспорту та приміщень вокзалів, станцій, скрізь, де перебувають пасажири, місцева влада має забезпечити проведення дезінфекційних заходів з періодичністю 3 рази на добу.

Самим органам влади наказали скасувати або максимально перевести наради та засідання в телефонний режим або режим відеоконференції та тимчасово припинити особисті прийоми громадян. Також усьому персоналумають проводити щоденний температурний скринінг. Або ж взагалі, максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ. 

Окремим пунктом зазначили необхідність проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо максимального обмеження пересування громадян між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

В ОДА також закликають максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян. А для інформаційно-просвітницької роботи, у разі погіршення ситуації, шукають волонтерів, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи із хворими на короновірус COVID-19.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую