ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

У Хмельницькому частина автобусів не виїхала на маршрути

Суспільство 7334 1
У Хмельницькому тимчасово зманшили кількість громадського транпорту
У Хмельницькому тимчасово зманшили кількість громадського транпорту. Фото: з архіву редакції

Призупинено рух великогабаритних автобусів.

У зв'язку із запровадженням загальноукраїнського карантину та зменшенням пасажиропотоку, з 18 березня 2020 року у Хмельницькому тимчасово призупиняється рух великогабаритних автобусів. Як повідомляють в Управлінні транспорту та зв’язку міської ради, рух призупинено на маршрутах: № 2 «Вул. Північна - Ракове», № 12 «Школа № 18 - Вул. Щедріна», № 21 «Катіон - Автостанція № 1», № 22 «Катіон - Озерна», № 51 «Катіон - Ракове» та автобусів на маршрутах № 19 «Ракове - Озерна» та № 55 «Лезневе - Ракове».

Нагадаємо, з 18 березня по 3 квітня на всій території держави заборонено перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах забороняється перевезення більше 10 пасажирів одночасно.

Читайте також законодавчі зміни через COVID-19: штрафи, позбавлення волі, відпустки і «канікули» для ФОПів.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на ранок 17 березня у світі зафіксовано майже 200 тисяч випадків захворювання COVID-19. Серед них майж 8 мають летальний кінець, майже 82 тисячі людей вилікувалося від хвороби.

 

Коментарі:

18.03.2020 09:43

А оставшиеся автобусы и троллейбусы должны перевозить не более 10 человек. Как всегда все логично. А как до работы доехать?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую