ye-logo.v1.2

В Україні підтвердили нові випадки коронавірусу. Серед інфікованих є діти

Здоров'я 10764
Серед інфікованих є діти
Серед інфікованих є діти. Фото: ілюстативне pravda.com.ua

Два випадки - летальні.

В Україні зафіксовано 7 нових випадків інфікування на коронавірус. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. За інформацією міністерства, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2)», - зазначаютьв міністерстві.

Додають, що із виявлених сьогодні в Київська області - 44-річний чоловік, що був закордоном; в Чернівецькій (6) - 33-річна жінка (летальний випадок), а також особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ станом на 10-у годину сьогодні, 17 березня, в Україні було зафіксовано сім людей інфікованих COVID-19: чотири у Чернівецькій області, один на Житомирщині (летальний) і два у Києві.

На Хмельниччині поки підтверджених випадків коронавірусу немає. Про це, а також про ситуацію з запровадженням карантинних заходів в області, йшлося сьогодні на брифінгу Хмельницької ОДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую