ye-logo.v1.2

Нові правила карантину: Уряд обмежив пасажирське перевезення

Суспільство 4414
Через загрозу поширення коронавірусу Уряд прийняв низку нових заборон
Через загрозу поширення коронавірусу Уряд прийняв низку нових заборон. Фото: ілюстративне pixabay.com/

Сполучення між містами та областями скасують, а у міському транспорті дозволять перевозити не більше десяти людей одночасно.

Кабінет Міністрів під час засідання 16 березня прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Про це йдеться у повідомленні Урядового порталу.

Постановою заборонено з 18 березня по 3 квітня на всій території держави перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах забороняється перевезення більше 10 пасажирів одночасно.

Також з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

«З 17 березня заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, - йдеться у повідомленні. - Роботу закладів громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, заклади культури».

Заклади харчування можуть надавати послуги з адресної доставки, але за умови, що кур'єри будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. Також дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Нагадаємо, вчора стало відомо про запровадження нових обмежень у місті Хмельницькому через карантин. Від сьогодні у місті мали закрити ТЦ, ТРЦ, ринки (окрім продуктових), магазини (окрім продуктових і товарів господарського вжитку), кафе, бари, ресторани, заклади громадського харчування.

Читайте також: Лікарні Хмельницького змінять режим роботи через карантин.

Станом на 9:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 7 випадків COVID-19.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 9:00 17 березня у світі зафіксовано понад 182 тисячі випадків захворювання COVID-19. Серед них понад 7 100 мають летальний кінець, майже 80 тисяч людей вилікувалося від хвороби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую