ye-logo.v1.2

На Хмельниччині повинні закритися всі продовольчі ринки

Суспільство 18018
20 березня центральний продовльчий ринок працює. Утім вже сьогодні або завтра буде вимушений зачинитися
20 березня центральний продовльчий ринок працює. Утім вже сьогодні або завтра буде вимушений зачинитися. Фото: автора

Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації.

Вчора, 19 березня, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації. На ній прийняли ряд рішень.

Першим пунктом комісія зобов’язала органи місцевої влади на період карантину призупинити роботу ринків, у тому числі продуктових. Утім, до прикладу, в Хмельницькому продуктові базари ще працюють (станом на 11.00 20 березня). «Ми лише зараз отримали протокол комісії, - каже заступник міського голови Володимир Гончарук. – Ознайомлюємося з ним та тоді будемо брати до уваги».

Ще один пункт рішення комісії стосується перевезень у громадському транспорті. Комісія не зобов’язала, а рекомендувала призупинити пільгові перевезення пасажирів. Тобто, усі мають платити за проїзд. І в Хмельницькому вже прийняли відповідне рішення. «Ми провели позачерговий виконком, на якому взяли до уваги рекомендацію комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької ОДА, - каже заступник міського голови Андрій Бондаренко. – На період карантину усі пасажири мають сплачувати за проїзд. Це викликано необхідністю збереження життя, особливо людей похилого віку».

Копія протоколу комісії. Повний текст на сайті Хмельницької ОДА.

Відзначимо, станом на ранок 20 березня, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні. Коронавірусна хвороба зафіксована:
• Чернівецька область - 15 випадків (1 летальний)
• Житомирська область - 2 випадки (1 летальний)
• Київська область - 2 випадки
• Донецька область - 1 випадок
• Дніпропетровська область - 2 випадки
• Івано-Франківська область - 1 випадок (летальний)
• м. Київ - 3 випадки

Нагадаємо, що в Україні через COVID-19 Кабмін запровадив карантин з 12 березня до 3 квітня. Пізніше урядовці посилили карантинні заходи. Зокрема, з 17 березня заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад десять людей. Також зупиняється робота закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури. А з 18 березня й до 3 квітня — територією країни заборонено перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах забороняється перевезення понад десяти пасажирів одночасно.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую