ye-logo.v1.2

Порушники карантину: в області склали перші протоколи

Суспільство 3702 1
Два протоколи  складено у Хмельницькому
Два протоколи складено у Хмельницькому. Фото: з архіву редакції

Усі порушення стосувалися ігнорування обмежень у сфері здійснення торговельної діяльності.

З початку введення карантинних обмежень станом на 14:00 годину 20 березня в області складено п’ять протоколів за порушення правил карантину відповідно до статті 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Про це повідомила речник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Інна Глега.

«Усі порушення стосувалися ігнорування обмежень у сфері здійснення торговельної діяльності. Два протоколи складено у Хмельницькому, по одному - у Ярмолинцях, Теофіполі та Кам'янці-Подільському», - зазначила вона.

Наразі всі протоколи направлені на розгляд суду.

Нагадаємо, що в Україні через COVID-19 Кабмін запровадив карантин з 12 березня до 3 квітня. Пізніше урядовці посилили карантинні заходи. Зокрема, з 17 березня заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад десять людей. Також зупиняється робота закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури. А з 18 березня й до 3 квітня — територією країни заборонено перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах забороняється перевезення понад десяти пасажирів одночасно.

 

Коментарі:

22.03.2020 10:43

ЧОМУ ПРАЦЮЄ ЕПІЦЕНТР, ??ЩО ОЛІГАРХОТА ГЕРЕГА ЗАБИВ БОЛТЯРУ НА КАРАНТИН??

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую