ye-logo.v1.2

Раптова смерть 17-річного курсанта з Хмельницького

Суспільство 3309

Смерть 17-річного курсанта першого курсу, жителя Хмельницького сталась прямо на території Вінницького училища рятувальників, де навчався хлопець.

На швидку повідомлення надійшло о 21:15. Юнак проходячи по території училища раптом впав, втративши свідомість. Це відбувалось на очах товаришів та однокурсників, які відразу кинулись надавати першу допомогу та викликали швидку. 
- Швидка приїхала за п’ять хвилин, прибула бригада інтенсивної терапії, але пульс у хлопця вже не було, - каже головний лікар станції швидкої допомоги міста Валентин Фіщук. - Через двадцять хвилин допомоги, лікарі викликали другу, реанімаційну бригаду.
Рятували Віталія до останнього, черговому офіцеру навіть двічі вдалось „запустити” серце хлопця, проте врятувати його не вдалось.
Як зазначили в прокуратурі Ленінського району Вінниці ознак насильницької смерті на хлопцеві не виявили, наразі триває експертиза, яка визначає причини смерті хлопця.
Офіційні коментарі в училищі давати відмовляються, поки триватиме встановлення причин смерті хлопця. І запевняють від юнака скарг на здоров’я не було.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую