ye-logo.v1.2

Дмитро Габінет розповів про роботу карантинних блокпостів

Суспільство 2438
На контрольно-пропускних пунктах перевіряють здоров\'я громадян
На контрольно-пропускних пунктах перевіряють здоров'я громадян. Фото: надане представниками Жванецької громади

Він каже, що їх робота не обмежує права людей.

За словами голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета, наразі на кордонах області встановлено одинадцять карантинних контрольно-пропускних пунктів. А саме — на межі з Теронопільщиною та Чернівеччиною.

«На них перевіряють людей, які заїжджають на територію нашої області. У них з’ясовують, куди вони їдуть, та їх стан здоров’я», — розповів голова облдержадміністрації.

Він додав, що наразі в Україні не оголошено надзвичайного стану. Тому ніхто немає підстав обмежувати права та свободи громадян. Зокрема, правона вільне пересування. Отож, на жодному блокпості ніхто не може не пустити громадян заїхати на територію області.

Наразі на кордонах Хмельниччини вставнолено одинадцять таких КПП. Фото: adm-km.gov.ua

Нагадаємо вчора, 27 березня, у своєму відеозверненні Хмельницький міський голова Олександр Симчишин повідомив, що з понеділка на в’їздах в обласний центр також з’являться блокпости.

«Ми плануємо зупиняти кожен транспортний засіб, щоб максимально уберегти і обмежити хмельничан, — каже Олександр Симчишин. — Крім того, ми посилюємо патрулі на вулицях з залученням національної гвардії, управління патрульної поліції, муніципальної дружини. Патрулі будуть проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу і робити все, аби людей на вулицях було якомога менше».

Читайте також: Повернулася з Європи: що відомо про хмельничанку, в якої виявили COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую