ye-logo.v1.2

Вісім начальників поліції в області змінили місце роботи

Суспільство 3869
Ротації у поліції відбуваються кожні три роки
Ротації у поліції відбуваються кожні три роки. Фото: колаж автора

Ротації у поліції відбуваються кожні три роки.

І хоча всі вони з приставкою тимчасово виконуючих обов’язки (т.в.о) – але за фактом, виконують свої функції повноцінно. Приставка т.в.о – тимчасова, та й то лише тому, що в країні оголосили карантинні заходи і офіційно, пройти всі необхідні процедури до логічного завершення, немає можливості.

Віднедавна новий, але доволі знайомий більшості керівник у поліції міста Хмельницького – Василь Птащук. На цю посаду він перейшов із начальника Хмельницького районного відділу поліції, яке очолював протягом трьох років. Але до того, як очолити поліцію району Василь Птащук, із 2010 по 2015 рік вже був начальником Хмельницького міського відділу тоді ще міліції.

Натомість, Хмельницький район очолив Ігор Беспалий, який до того був головним поліціянтом у Чемеровецькому районі.

Валерій Онісьєв, який керував міською поліцією у Хмельницькому тепер очолює Летичівський відділ поліції замість Дмитра Гаврилюка, який віднедавна перебрався керувати полцією у Полонському районі . А ось керівників Красилівського та Старокостянтинівського районних відділів поліції Сергія Стучинського та Анатолія Чубенка відповідно, просто поміняли місцями служби. У Чемерівцях поліцією тепер керуватиме Ігор Кшемінський, який до цього очолював відділення НП у Віньківцях, а його місце зайняв Олексій Гнатюк.

Як повідомили у центрі зв’язків із громадськість головного управління Нацполіції у Хмельницькій області, ротації керівників обов’язкові і відбуваються кожні три роки.

До теми: Хмельницький перинатальний центр отримав керівника: хто він та що задекларував 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую