ye-logo.v1.2

Хмельницький перинатальний центр отримав керівника: хто він та що задекларував

Суспільство 5340 2
Хмельницький міський перинатальний центр як і раніше очолюватиме Андрій Ропотан
Хмельницький міський перинатальний центр як і раніше очолюватиме Андрій Ропотан. Фото: medics.com.ua

Призначать керівника уже у квітні.

Учора, 24 березня, відбулось засідання конкурсної комісії при міському управлінні охорони здоров'я. Головне питання засідання – визначити, хто ж керуватиме комунальним підприємством Хмельницький міський перинатальний центр. Як зазначив начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач, на розгляд комісії було дві кандидатури.

«Два кандидати подали документи й обох було допущено до конкурсу. Це виконувач обов’язків директора комунального підприємства Хмельницький міський перинатальний центр Андрій Ропотан та завідувач пологового відділення Хмельницької центральної районної лікарні Олександр Польовий. Заслухали конкурсні пропозиції кожного кандидата, обговорили, проголосували. Конкурсна комісія рекомендує призначити на посаду директора Андрія Ропотана. Подання від конкурсної комісії на моє ім'я і в мене є місяць на підписання контракту з ним», - каже Борис Васильович.

За його словами, 1 квітня починається черговий етап реформування, а, оскільки, документи Національній службі здоров'я подавали за підписом в.о. директора, тому хочуть аби заклад увійшов в реформу так само з в.о. Власне через це контракт з Андрієм Григоровичем підпишуть лише у перших числах квітня.

Згідно із декларацією за 2019 рік, Андрій Ропотан має будинок 340,4 квадратних метра у Хмельницькому, який відійшов йому у власність 2019 року, та готівкові збереження - 20 тисяч доларів. Лікар вказав де він працює, а це не тільки перинатальний центр, а і Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, Хмельницький обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф та Хмельницький базовий медичний коледж, однак скільки заробив у цих установах в декларації не зазначено.

Окрім того, у декларації за 2018 рік вказано, що Андрій Григорович мав по земельній ділянці у селі Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району (село на березі річки Дністер), селі Пашківці Хмельницького району та в самому обласному центрі. Куди ділись земельні ділянки у 2019 році – невідомо.

Дружина, Ольга Ропотан, згідно з декларацією чоловіка має недобудовану квартиру 48,76 квадратних метрів у Хмельницькому (дата набуття у власність та місце розташування не вказані) та придбаний у 2019 році «MERCEDES-BENZ. Ользі Григорівні у 2019 році нарахували 22 549 гривень пенсії, 70 588 гривень зарплати (місце роботи не вказане), 1 050 000 гривень мала доходу від відчуження нерухомого майна. Можемо припустити, що це квартира 85,7 квадратних метрів у Хмельницькому, яка вказана у декларації за 2018 рік і зникла у документі за 2019 рік.

Коментарі:

Віталій Українець 27.03.2020 16:58

брав ,бере та буде брати! всі шаблі просякнуті! замість стільчика для годування для дитини хабарі на чуже розкішне життя!

Я 25.03.2020 16:42

У РОПОТАНА БЕРУТЬ НА ЛАПУ ЗА ПОЛОГИ ВІД 250 ДОЛЛАРІВ США, ЦЕ ЗНАЮТЬ УСІ ХТО ПРОЙШОВ ЧЕРЕЗ РОДДОМ ЗА ОСТАННІХ 10 РОКІВ, ЯК ЖЕ ВИ ТАК МОЖЕТЕ СКОТИНЯКИ ЗА МАЛЕНЬКІ ЖИТТЯ ВЗЯТКИ БРАТИ.

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую