ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Шепетівчани зібрали понад 600 тисяч гривень на апарат штучної вентиляції легень

Суспільство 824
У Шепетівці збирають кошти на апарат ШВЛ
У Шепетівці збирають кошти на апарат ШВЛ. Фото: glavcom.ua

Збір продовжується.

Майже 1000 осіб долучились до акції зі збору коштів на апарат штучної вентиляції легень для шепетівської лікарні. Про це повідомляє шепетівське видання «День за днем».

"У Шепетівці за ініціативи місцевої підприємиці і на прохання центральної районної лікарні було оголошено збір коштів на придбання засобів захисту для медиків та апарату штучної вентиляції легень. Для цього був відкритий окремий рахунок, а контроль за надходженнями і використанням коштів здійснює створена наглядова рада», - йдеться у повідомленні.

В цілому, на ранок 2 квітня спільними зусиллями зібрали 633 тисячі 575 гривень. Збір коштів стартував у середині березня.

Нагадаємо, 2 квітня станом на 10:00 в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків. У Хмельницькій інфекційні лікарні перебуває 6 хворих на Covid-19, 4 з них із міста Хмельницький. Ще 4 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Ще один хворий з підтвердженим діагнозом COVID-19, нагадаємо, перебуває в Шепетівській районній лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую