ye-logo.v1.2

Чому інфікованого коронавірусом шепетівчанина поки не транспортують до Хмельницького

Здоров'я 4625
Інфікований на Covid-19 перебуває в Шепетівці
Інфікований на Covid-19 перебуває в Шепетівці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Він потребує апаратного лікування.

Хворого на Covid-19 шепетівчанина поки не транспортуватимуть до Хмельницької інфекційної лікарні, яка є госпітальною базою для лікування інфікованих коронавірусом на території нашої області. Про це сьогодні, 1 квітня, під час онлайн-брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації, повідомила заступниця голови ОДА Оксана Ситницька.

«Інфікований на Covid-19 перебуває в Шепетівці. Було прийняте рішення його не госпіталізувати до Хмельницького. Наразі він потребує апаратного лікування. Тож для того, щоб не погіршився його стан здоров’я, було прийняте рішення про те, щоб він залишався в Шепетівській центральній районній лікарні. Як тільки буде можливість – його одразу транспортують до Хмельницької інфекційної лікарні», - зазначила Оксана Ситницька.

Вона також повідомила, що медичний персонал шепетівської лікарні та лікарі, які з ним контактували, діяли оперативно та дотримувалися правил щодо особистого захисту.

«Лікар, який здійснював огляд пацієнта, коли той поступив до лікарні, виконав всі необхідні норми щодо захисту. Було прийняте оперативне рішення про розміщення хворого в окрему палату та ізолювання від інших. Зараз йому надається лікування згідно з протоколами», - додає Оксана Ситницька.

Читайте також: В Хмельницькій ОДА розповіли, як почуваються інфіковані на Covid-19 та про чотири нові підозри.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую