ye-logo.v1.2

У першої інфікованої коронавірусом хмельничанки тест показав негативний результат

Здоров'я 6831
Загалом в Хмельницькій області вже 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19
Загалом в Хмельницькій області вже 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Через 2 дні очікується остаточний результат.

Контрольний PLR тест першої хворої на COVID-19 хмельничанки показав негативний результат. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради. Додають, що через 2 днів очікується остаточний результат. Якщо він теж буде негативний - це означатиме, що жінка повністю одужала. Нагадаємо, перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на території краю зафіксували у Хмельницькому 27 березня. Тоді коронавірус виявили у молодої дівчини, яка повернулася з-за кордону.

Також в пресслужбі додають, що станом на 8:00 в Хмельницькій інфекційні лікарні перебуває 6 хворих на Covid-19, 4 з них із міста Хмельницький. Ще 4 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Загалом в інфекційній лікарні 41 хворий, серед яких 5 дітей. Окрім хворих на Covid-19 та тих, що з підозрами, 16 – є з діагнозом пневмонія.

Ще один хворий з підтвердженим діагнозом COVID-19, нагадаємо, перебуває в Шепетівській районній лікарні. Тож загалом в Хмельницькій області вже 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

За добу на Хмельниччині кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом зросла на 1. Нагадаємо, станом на ранок 1 квітня на Хмельниччині було 6 підтверджених випадків COVID-19. А в Україні загалом на 10:00 1 квітня лабораторно підтвердили 669 випадків COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую