ye-logo.v1.2

Старшокласники можуть безкоштовно скласти пробне ЗНО онлайн

Суспільство 2989
Пробне ЗНО можна скласти безкоштовно
Пробне ЗНО можна скласти безкоштовно. Фото: pixabay.com

Реєстрація триває.

Освітня компанія «ЯвКурсі» пропонує учням 10-11 класів скласти пробне ЗНО безкоштовно. 5 квітня компанія організувала перший пробний тест з української мови та літератури. Як зазначають організатори, участь у ньому взяло 7 427 мешканців Хмельниччини.

«Пробне ЗНО онлайн від освітньої компанії є повністю безкоштовним, на відміну від офлайн-варіанту від Українського центру оцінювання якості освіти. Учасники не лише перевіряють свої знання, але й отримують відео-майстер-клас із процедур проведення ЗНО та апеляцій, беруть участь у повному розборі усіх завдань», - додають в освітній компанії.

Станом на 7 квітня, вже охоплено 337 855 старшокласників та їхніх батьків, із них 39% зареєстрованих — це 10-класники. Зареєструватися на пробне ЗНО онлайн можна на сайті https://bit.ly/probne-zno-Yavkursi.

Тестування відбудуться за графіком:

• 12 квітня — історія України та математика.
• 26 квітня — англійська мова, біологія, фізика.

Довідково: Освітня компанія ЯвКурсі за підтримки Міжнародного інституту інновацій, відкрила можливість проходити Пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України (раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії). Проєкт проводиться у рамках Програми підтримки абітурієнтів, схваленої Міністерством освіти і науки України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую